Usługi budowlane we Wrocławiu – o firmie Omega

Wykończanie domu to niezwykle ważny, pracochłonny i często stresujący proces. Aby uniknąć pomyłek i niepotrzebnych nerwów, tak istotne kwestie, jak wybór oraz montaż drzwi i okien, warto powierzyć profesjonalistom. Przedsiębiorstwo Omega świadczy profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży oraz montażu stolarki otworowej. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem i dużą liczbą usatysfakcjonowanych klientów. Nie boimy się wyzwań i podejmiemy się realizacji w każdych warunkach. Dopasujemy produkty do Państwa indywidualnych potrzeb.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy nieustannie patrzą w przyszłość, udoskonalają i unowocześniają swój asortyment. Oferujemy najwyższej jakości drzwi i okna PCV od VETREX (okna premium), drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne, bramy marki Hörmann, rolety marki Portos oraz bramy garażowe od firm Hormann, Wiśniowski, Rolmet. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania i zajmiemy się montażem zakupionych produktów.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. U nas znajdą Państwo nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania w zakresie stolarki otworowej.